TGC.BAYRAMLAŞMASI RENKLİ GEÇTİ

tha – Trabzon Gazeteciler Cemiyeti üyeleri düzenlenen bayramlaşma töreninde biraraya geldiler.


Gazeteciler Cemiyeti Suavi Kaptan Lokali’nde gerçekleştirilen törene AK Parti İl Başkanı Haydar Revi , TÜRKAV Başkanı Kenan KURU ve yönetim kurulu üyeleri de katıldılar.
TGC Başkanı Yusuf TURGUT, törende yaptığı konuşmada, “Değerli meslektaşlarım sizleri en kalbi duygularla selamlıyorum. Bayramınızı kutluyorum. Aramızda olan Sayın Haydar REVİ’ye de teşekkür ediyorum. Buraya kadar gelerek bizlere vermiş olduğu değeri gösterdi” ifadelerini kullandı.
AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar REVİ de Trabzon’da güçlü bir basın olduğunu belirterek her zaman bu güçlülüğü gururla takip ettiğini söyledi.
Törende ayrıca konuşan eski başkanlarımızdan, Osman ÇAVUŞOĞLU, Murat TAŞKIN, Ahmet Şefik MOLLAMEHMETOĞLU , Başkan Yardımcımız Nevzat YILMAZ ve üyemiz Servet ÖZKARA katılımcıların bayramlarını kutladılar.

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon'da Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu yürütme kurulu üyesi,Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı, Trabzon Büyük Şehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"