Oda-Borsa Müşterek Toplantısı Trabzon’da Yapıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne (TOBB) bağlı her ildeki oda ve borsaların 3 ayda bir yaptıkları müşterek değerlendirme toplantıları devam ediyor.
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nın organizasyonunda düzenlenen iftar yemeği ve toplantıya, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, Meclis Başkanı Şadan Eren, Trabzon Ticaret Borsası Meclis Başkanı Mehmet Cirav, Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Güngör Köleoğlu,  Of Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Zühal Akyüzlü, Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Saral ve 3 kuruluşun yönetim kurulu üyeleri ile genel sekreterleri  katıldı.

Toplantıda ağırlıklı olarak olgunlaşma döneminin son günleri yaşanan 2015 ürünü fındığın hasadı ile ticaretinin yanı sıra, Arsin’de yapılması planlanan Yatırım Adası, görüşmeleri yapılan koalisyon hükümetinin kısa sürede kurulması ve kurulacak olan hükümete iletilecek olan Trabzon ve bölgenin sorunları üzerinde duruldu.

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon/Ortahisar Kent Konseyi yürütme kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"

Cevapla