NET Koleji ‘Eğitim Kenti Trabzon’ Kimliğine Önemli Katkılar Sağlayacak

NET Koleji ‘Eğitim Kenti Trabzon’ Kimliğine Önemli Katkılar Sağlayacak

Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Özel Neşem Koleji Kurucusu Neşe Ersoy tarafından Yalıncak’ta yaptırılan NET Koleji’ni ziyaret etti. Vali Öz’e ziyareti sırasında İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş, Özel Neşem Koleji Kurucusu Neşe Ersoy, Neşem Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ömer Eyüpoğlu eşlik etti.

Bünyesinde ortaokul ve liseyi barındıran NET Kolejinin yeni ve modern binasını gezerek incelemelerde bulunan Vali Öz, “ NET Koleji modern binasında vereceği hizmetle ‘Eğitim Kenti Trabzon’ kimliğine önemli katkılar yapacaktır. Özel bir eğitim kurum olan kolej; ortaokul ve lisesiyle Trabzon’da eğitim kalitesinin yükselmesine vesile olacaktır. Ülkemizin ve ilimizin eğitim öğretimine böyle bir kurumu kazandırdığı için Neşe Ersoy’a teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki; eğitim-öğretime başladığında ilimiz için çok güzel ve örnek bir eğitim kurumu olmuş olacak” dedi.

Eğitim ve öğretimin çok uzun bir süreç olduğunun bilinciyle hareket ettiklerini ifade eden Neşem Koleji Kurucusu Neşe Ersoy ise, “Sağlam adımlarla ve sorumluluk duygusuyla çocuklarımızı yarınlara hazırlıyoruz. Eğitim kurumlarımızda gelişmekte olan ülkemizin atılımcı, hızlı düşünebilen, donanımlı, ayakları üzerinde durabilen, bilgi ve becerisini pazarlayan gençlerini yetiştiriyoruz” dedi.

 

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"

Bir cevap yazın