Milli Takım Antrenörü Bülent Samat’tan iddialı açıklamalar

WUSHU ANTRENÖRÜ SAMAT;

HEDEF DÜNYAŞAMPİYONLUĞU

Antalya’da yapılacak olan gençler ve büyükler Türkiye Wushu ŞampiyonasınaMaçka’dan 7 sporcuile katılan Wushu Antrenörü aynı zaman Milli Takım Antrenörü Bülent Samat’tan iddialı açıklamalar.

TRABZON- Antalya Kremli Plaza yapılacak olan Gençler ve Büyükler Türkiye Wushu Şampiyonasına Maçka’dan 7 sporcu ve 1 Milli Takım Antrenörü ile katılacak olan Wushu Antrenörü Bülent Samat, şampiyona öncesi Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan’ı ziyaret etti.

TRABZON’UN GURURU OLACAĞIZ

Hedeflerinin her zaman büyük olduğunu ifade eden Wushu Antrenörü Samat, “Bu müsabakalara iyi hazırlandık. İnşallah Maçka ilçemizden iki sporcumuzu, kaza bela olmazsa dünya şampiyonasında göreceğiz. Diğer dereceye giren sporcular ise ülke içerisinde ve ülke dışında yapılacak olan uluslararası şampiyonalarda milli formayı giymeyi hak kazanacaktır” dedi. Ayrıca Samat, Şampiyonada Türkiye Şampiyonu olan gençlerde Rusya’da yapılacak olan Gençler Dünya Şampiyonasına,büyüklerde kilosunda birinci olan sporcular, Büyükler Avrupa Şampiyonasına katılmaya hak kazanacağımı belirtti.

HER ZAMAN YANLARINDAYIZ

Sadece futbolun spor olmadığını belirterekMaçka Belediye Başkanı Koray Koçhan,”İlçemizde özellikle Wushu ve boks gibi farkı spor dallarına da her zaman destek oluyoruz.Wushu’da genç sporcularımız iyi dereceler alarak, bizleri onurlandırdılar. Yapılacak şampiyonada tüm sporcularımıza başarılar dilerim” dedi.

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"

Bir cevap yazın