Kulüpler

Dört Kulübümüzün Başlattığı Bu Güzel Birliktelik, Gelecekte Sporun Tüm Güzelliklerinin Yaşanmasına Vesile Olacaktır

Vali Öz, Arsinspor, Yomraspor, Ofspor ve Düzyurtspor Kulüplerinin Ortak Başlattığı Kombine Bilet Satışına Destek Olacaklarını İfade Etti

Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Arsinspor Kulüp Başkanı Yaşar Küçük, Yomraspor Kulüp Başkanı Şemsettin Özcan, Düzyurtspor Kulüp Başkanı Erdoğan Genç ve Ofspor Kulüp Başkanı Olcay Saral’ı makamında kabul etti. 3.ligde mücadele edecek olan dört takımın kulüp başkanlarıyla bir görüşme yapan Vali Öz, “Şehrimizin güzide spor kulüplerinden Arsinspor, Düzyurtspor, Ofspor ve Yomraspor diğer kulüplerimiz gibi gençlerimizin sporla kaynaşması, buluşması için güzel hizmetler yapıyorlar.

Bu dört kulübümüz birlikte hareket ederek örnek bir çalışma başlattılar. Ortak kombine bilet satışı yoluyla sporun güzelliklerini yaşatma konusunda önemli bir adım attılar. İlk başta bin adet kombine bilet ile bir çıkış yapmak istiyorlar. Biz de valililiğimiz başta olmak üzere bütün kurumlarımızla, esnafımız, tüccarımız, sanayicimiz, büyükşehir belediyemiz ve tüm ilçe belediyelerimizle kombinelerin dağıtımı, satışı ve teşviki konusunda bu birlikteliği desteklemeye çalışacağız” dedi.

Trabzon’un spor, kardeşlik ve medeniyet kenti olduğunu ifade eden Vali Öz, “Bu birliktelikten ve ortak hedeflerden dolayı bütün kulüp yöneticilerimizi tebrik ediyorum. Trabzon’un sporu için atılan bu adım gelecekte sporun tüm güzelliklerinin yaşanmasına vesile olacaktır” diye konuştu.

 

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"

Bir cevap yazın