En Temel Hizmet Sağlık Hizmeti

En Temel Hizmet Sağlık Hizmeti

Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç, Trabzon Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği’ne atanan Yrd. Doç. Dr. Halit Çınarka’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç, vatandaşlara yapılan en temel hizmetin sağlık hizmeti olduğunu ifade ederken “Sayın Halit Çınarka daha önce Sağlık İl Müdürlüğü görevini başarıyla yürütmüş ve Trabzon’umuza hizmet etmiş, şimdi de Trabzon Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği görevi nasip oldu. Allah mahcup etmesin, hayırlı uğurlu olsun. Hizmet anlamında bütün vatandaşlarımıza yapılan en temel hizmet sağlık hizmeti. Hamdolsun hükümetimiz nezdinde de özellikle son yıllarda bu hizmetin standardının yükseldiğini görmek bizler için evvela bir vatandaş olarak mutluluk verici. Bu standardın yükselmesinde siz değerli sağlık çalışanlarının başta hekim sıfatıyla, ama bu görevler sıfatıyla da sağladığınız katkıya da teşekkür etmek istiyoruz. Allah hayırlı uğurlu etsin. Başarılar diliyorum” dedi.

Trabzon Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Halit Çınarka, Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç’e gerçekleştirdiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek teşekkür etti.

 

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"

Bir cevap yazın