Büyükşehir Belediyesi’nin faaliyet raporu oy birliğiyle onaylandı

Büyükşehir Belediyesi’nin faaliyet raporu oy birliğiyle onaylandı

Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin 2014 yılı faaliyet raporu, Büyükşehir Belediye Meclisi’nde görüşülerek oy birliğiyle kabul edildi. Görüşmelerin ardından gerçekleştirilen oylama sonrası Meclis üyelerine seslenen Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, hizmeti ön plana alan yaklaşımlarından ötürü Meclis üyelerine teşekkür etti.

“Burada çok duygulandığımı ifade etmek istiyorum” diyerek sözlerine başlayan Başkan Gümrükçüoğlu konuşmasında özetle şunları kaydetti: “Burada bir Trabzon birlikteliği var. Halka hizmet sevdası düşünülerek her şey dile getirildi. Herkes çok güzel katkılarda bulundular. Malumunuz bir genel seçime gidiyoruz. Bu anlayış; barışı, kardeşliği, barış içinde yarışmayı, hizmet için yarışmayı beraberinde getirecektir. Meclisimizde var olan bu anlayışın tüm ülkemizde hâkim olmasını diliyorum. Tüm siyasi partilerimize de başarılar diliyorum. Bu görüşme esnasında görüş belirten arkadaşlarımın tüm görüşlerini not aldım. Hepsini tek tek değerlendireceğim. Burası hepimizin belediyesi, Trabzon’un belediyesi, hepimizin bir olmasıyla hizmet üretebiliriz. Gayretlerinize müteşekkir olduğumu ifade ediyorum. Belediyemizin burada görüştüğümüz faaliyetlerini birlikte gerçekleştirdiğimiz tüm mesai arkadaşlarıma da sizlerin huzurunda, Trabzon adına şükranlarımızı ifade ediyorum.”

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon/Ortahisar Kent Konseyi yürütme kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"

Bir cevap yazın