BAŞKAN GÜMRÜKÇÜOĞLU VATANDAŞLARI MARATONA DAVET ETTİ

tha – Başkan Gümrükçüoğlu, Büyükşehir Belediye Meclisinin Şubat ayı ilk oturumunun açılışında Trabzonluları 18 Şubat’ta düzenlenecek olan Trabzon Yarı Maratonu ve Halk Koşusuna davet etti. Trabzon’un düşman işgalinden kurtuluşunun 100’üncü yılında maraton ve halk koşusunu şehid Eren Bülbül anısına gerçekleştireceklerini kaydeden Gümrükçüoğlu, “38’inci Trabzon Yarı Maratonu, 23’üncü Halk Koşusu ve 3’üncü 10 km Koşusuna katılmak isteyen vatandaşlarımız için kayıtlarımız devam ediyor.

Cemal Kamacı Spor Merkezi ve Meydan Parkı’nda kurulan stantlarda kayıt işlemleri gerçekleştiriliyor. Kayıtlar 16 Şubat’ta tamamlanacak ve etkinliğimiz 18 Şubat’ta icra edilecektir. Tüm halkımızı, 2017 yılının Ağustos ayında Maçka’da, hain teröristlerin saklandığı yeri güvenlik güçlerine gösterirken şahadete ulaşan 15 yaşındaki Eren Bülbül’ün anısına “Eren İçin Koşuyoruz” sloganıyla düzenleyecek olduğumuz spor etkinliklerine katılmaya davet ediyorum.  Bu arada Trabzon Yarı Maratonu, Halk Koşusu ve 10 km Koşusunun ülkemiz genelinde en iyi şekilde duyurulması için Belediyemiz tarafından hazırlanan tanıtım kliplerinde ücretsiz olarak rol alan şehrimizin yetiştirdiği efsane futbol adamı, Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş’e, Trabzonspor’umuzun teknik direktörü Rıza Çalımbay ile futbolcularımız Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür’e, Trabzonspor’umuzun eski futbolcusu İbrahima Yattara’ya, Habertürk TV’nin başarılı spikeri, gazeteci hemşehrimiz Oya Çebi’ye, Aspor’un başarılı futbol yorumcusu, hemşehrimiz Olcay Çakır’a, tiyatro ve sinema sanatçısı, hemşehrimiz Hüseyin Avni Danyal’a, hemşehrimiz boksör Sabriye Şengül’e Trabzon halkı adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"