Akçaabat büyük bir markadır

tha – Akçaabatlılar Vakfı Başkanı Ali Kemal Başaran ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini kabul eden Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, “Akçaabat her yönüyle büyük bir markadır” dedi.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Akçaabatlılar Vakfı, Arama Kurtarma Derneği (AKUT) ve Kızılay Trabzon Şubesi yetkililerini makamında kabul etti. Akçaabatlılar Vakfı Başkanı Ali Kemal Başaran ve beraberindeki heyeti makamında ağırlayan Gümrükçüoğlu, Trabzon ve Akçaabat kültürünün tanıtımına olan katkılarından ötürü vakıf yetkililerine teşekkür etti. Akçaabat’ın her yönüyle büyük bir marka olduğunu ifade eden Gümrükçüoğlu, Büyükşehir Belediyesinin Akçaabat’taki çalışmaları hakkında da misafirlerini bilgilendirdi. Akçaabatlılar Vakfı Başkanı Başaran ise “Akçaabat Lügatı” ve “Akçaabat Mutfağı” isimli kitapları hediye ettiği Gümrükçüoğlu’na çalışmalarından ötürü teşekkür etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu, Arama Kurtarma Vakfı (AKUT) ve Kızılay Trabzon Şubesi yetkililerini de makamında ayrı ayrı kabul etti. AKUT Ekip Lideri Köksal Ofluoğlu ve beraberindeki heyete insanlığa olan katkılarından ötürü teşekkür eden Gümrükçüoğlu, “İnsanlığın, canlıların hayatını kurtarmak için canınızı tehlikeye atıyorsunuz. Sizler bu toplumun kahramanlarısınız” diye hitap etti.

Başkan Gümrükçüoğlu, Kızılay heyeti ile olan temaslarında da Kızılay’ın alanında dünyanın sayılı kuruluşlarından biri olduğuna dikkat çekti. Kızılay Trabzon Şube Başkanı İsmet Durmuş ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarından ötürü teşekkür eden Gümrükçüoğlu, Büyükşehir Belediyesi olarak kamu yararına olan her türlü çalışmaya destek olmaya devam edeceklerini kaydetti.

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon'da Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu yürütme kurulu üyesi,Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı, Trabzon Büyük Şehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"